Skonfiguruj kampanię marketingową artykułów, aby odnieść sukces

Skonfiguruj kampanię marketingową artykułów, aby odnieść sukces

Marketing artykułów to plan reklamowy dla firm, aby pisać krótkie artykuły związane z ich branżą.

Artykuły są udostępniane bezpłatnie jako sposób na pozyskanie większej liczby klientów i zwiększenie wiarygodności biznesowej. Otrzymasz wiele wskazówek dotyczących marketingu artykułów, które możesz wykorzystać do ulepszenia swojej firmy.Pisząc teksty artykułów o marketingu afiliacyjnym, chcesz, aby Twoje zdania były krótkie i przystępne. Utrzymanie każdego zdania o długości mniejszej niż szesnaście słów zapewnia, że ​​twoje pisanie pozostanie skupione, a czytelnicy pozostaną zainteresowani. Jeśli ciągle zmieniasz pomysły w środku długich zdań, stracisz swoich czytelników.Zaplanuj publikacje artykułów w swoim kalendarzu i trzymaj się ich. Konsekwentne aktualizowanie może być jednym z najtrudniejszych zadań podczas pisania artykułów. Zapisanie ich w swoim harmonogramie, tak jak w harmonogramie pracy, może dać ci przypomnienia i motywację, których potrzebujesz, aby odnieść sukces w regularnym dostarczaniu nowych artykułów.Opowiedz osobistą historię. Czytelnicy uwielbiają dowiedzieć się więcej o autorze artykułu, więc jeśli możesz wrzucić osobistą historię z trafnością do swojego artykułu, zrób to! Sprawia, że ​​czytelnicy czują się bardziej godni zaufania, ponieważ jesteś otwarty na dzielenie się z nimi własnymi historiami.Narzędzia do badania słów kluczowych są potężną pomocą w każdej kampanii marketingowej artykułów, ale nie należy ich kupować. Podczas gdy narzędzia i usługi do badania słów kluczowych są dostępne w sprzedaży – większość kosztuje ponad 100 dolarów – doświadczony autor artykułów nie musi wydawać pieniędzy. Darmowe narzędzia dostępne online (wiele z samych wyszukiwarek) są więcej niż wystarczające dla potrzeb autora artykułu.Po napisaniu artykułu należy go sprawdzić przed opublikowaniem lub przesłaniem. Nowoczesne programy do edycji tekstu zawierają wiele funkcji sprawdzania pisowni i gramatyki. Nie polegaj na tych podprogramach; oni są idiotami. Nie ma zautomatyzowanego substytutu dokładnego przeglądu przez autora. Skonfiguruj kampanię marketingową artykułów, aby odnieść sukces

Nawet jeśli Twoja korekta nie wykryje błędów, najprawdopodobniej zwróci Twoją uwagę na coś, co możesz (i powinieneś!) poprawić.Po zakończeniu artykułu umieść pole zasobów na końcu strony, zachęcając czytelników do zaangażowania się.

Upewnij się, że dołączasz link do strony internetowej swojej firmy. Wygeneruje to aktywność i, miejmy nadzieję, przychody dla Twojej firmy i zwiększy świadomość tego, kim jesteś i co robisz.Wybierz temat swojego artykułu, który koncentruje się na tym, jak pomagać ludziom. Odpowiadając na pytania, próbując rozwiązać problemy lub napisać „jak to zrobić” o czymś, możesz pokazać innym, że znasz się na swojej branży. Ludzie będą chcieli się z Tobą skontaktować i dowiedzieć się więcej o Tobie, jeśli uznają, że możesz im pomóc.Dodane przez Ciebie artykuły zawsze tam będą, dzięki czemu zawsze możesz zwrócić uwagę na swoją witrynę. Możesz także pisać artykuły, które podkreślają inne napisane przez Ciebie artykuły, aby zwiększyć liczbę obserwujących i nawiązać kontakty.Ustal harmonogram przesyłania nowych artykułów i trzymaj się go. Będziesz chciał dążyć do nowego zgłoszenia każdego dnia lub co drugi dzień, szczególnie na początku, gdy przyzwyczaisz się do tego procesu. Bycie zgodnym ze swoją jakością i ilością doprowadzi do sukcesu na tym polu.Twój tytuł jest równie ważny, jeśli nie bardziej niż rzeczywista treść. Jeśli Twój tytuł jest słaby lub nieciekawy, nie sprawisz, że ludzie przeczytają Twój artykuł. Upewnij się, że tytuły są atrakcyjne i trafne. Poinformuj czytelników, czego się spodziewać po przeczytaniu całego artykułu.Skoncentruj się na prawdziwej jakości, gdy korzystasz ze strategii marketingowej artykułu. Marketing artykułów zyskał złą reputację, ponieważ tak wiele osób zapełniło internet artykułami o niskiej jakości, zatłoczonymi terminami SEO, ale nie przynoszącymi żadnej rzeczywistej wartości dla czytelnika. Artykuły zawierające prawdziwe informacje, które naprawdę dostarczają czytelnikowi czegoś wartościowego, mogą być najlepszą formą marketingu dla Twojej firmy. Jeśli nie lubisz pisać, zapłać dobremu pisarzowi za napisanie twoich artykułów. W przypadku artykułów wysokiej jakości ten koszt jest bardzo opłacalną inwestycją.Otrzymałeś wiele informacji na temat marketingu artykułów w tym artykule. Możesz teraz skorzystać z tej rady i pomóc swojej firmie poprawić ogólny poziom dochodów. Pamiętaj, aby zachować spokój i pozwolić, by czas pracował dla Ciebie. Nie odniesiesz sukcesu, jeśli zawsze spieszysz się z rzeczami bez uprzedniego zastanowienia.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.