O szkółce

g
Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w branży ogrodniczej sprawia, że jesteśmy jednym z czołowych podmiotów na polskim rynku.

f
Oferta

W naszej ofercie klienci mogą znaleźć bardzo dużą różnorodność roślin i kwiatów.

f
Jakość!

Stawiamy tylko na zdrowe okazy roślin i krzewów, aby naszym klientom zapewnić najwyższą jakość oraz pełne zadowolenie.

f
Zespół

Nasi pracownicy nie są zwykłymi sprzedawcami, ale jest to grupa osób o bardzo dużym doświadczeniu.

O nas

O naszej szkółce

Wieloletnie doświadczenie w branży ogrodniczej sprawia, że jesteśmy jednym z czołowych podmiotów na polskim rynku. Chociaż zaczynaliśmy jako mała firma, która bazowała na bardzo wąskim asortymencie, to dzisiaj możemy pochwalić się jedną z najszerszych ofert w branży. Nasi pracownicy nie są zwykłymi sprzedawcami, ale jest to grupa osób o bardzo dużym doświadczeniu, a przede wszystkim osób z pasją, które dysponują ogromną wiedzą na temat roślin, ich hodowli oraz właściwej pielęgnacji.

 

Jak wiadomo, każda roślina ma nieco inne wymagania, których niespełnienie zazwyczaj skutkuje jej obumarciem. Nasi fachowcy każdemu klientowi przedstawią wszelkie zasady związane z pielęgnacją danej rośliny. W naszej ofercie klienci mogą znaleźć bardzo dużą różnorodność roślin i kwiatów.

 

Między innymi oferujemy naszym klientom szeroki wybór krzewów ozdobnych, ozdobnych roślin iglastych, ozdobnych roślin iglastych. Oferujemy ponadto środki ochrony roślin, środki do nawożenia oraz inne elementy, dzięki którym dana roślina będzie mogła funkcjonować w przydomowym ogródku, na skwerze, a nawet w domu. Prowadzimy sprzedaż w naszej siedzibie jak również zajmujemy się sprzedażą wysyłkową.

Nasza szkółka drzew, krzewów i roślin ozdobnych to bardzo bogate doświadczenie, to pełne bezpieczeństwo roślin w trakcie transportu, wysoka jakość jak i bardzo atrakcyjne ceny. Stawiamy tylko na zdrowe okazy roślin i krzewów, aby naszym klientom zapewnić najwyższą jakość oraz pełne zadowolenie.

 

Nasi pracownicy każdemu udzielą stosownych porad związanych z doborem odpowiednich dla niego roślin spełniających jego oczekiwania jak również i porad związanych z właściwą dbałością o daną roślinę. Jesteśmy otwarci na różnorodne nowości pojawiające się na rynku, pojawiające się w świecie roślin ozdobnych. Tym samym klienci naszej firmy mogą tutaj znaleźć to wszystko, co będzie niezbędne do uzyskania najwyższej jakości, co będzie im najbardziej pasować do ich własnego otoczenia. Nasze rośliny to gwarancja pięknego otoczenia.

Zespół

2021-01-07_20-29-45
Mikołaj Szczepański
Współzałożyciel
2021-01-07_20-30-02
Zuzanna Kowalska
Ogrodnik
2021-01-07_20-30-12
Wiktoria Kalinowska
Specjalista ds. Ochrony przyrody
2021-01-07_20-30-30
Luiza Krawczyk
Asystentka
Zapraszamy do kontaktu i współpracy.