Wysyłka roślin

Zamów rośliny

Jak to już wcześniej wspomnieliśmy, prowadzimy zarówno stacjonarną sprzedaż roślin i krzewów jak również z możliwością wysyłki pod wskazany adres. Dla osób zainteresowanych taką formą nabycia roślin oferujemy różnorodne możliwości.

 

Dostarczamy zatem rośliny za pośrednictwem przesyłki kurierskiej oraz za pośrednictwem przesyłki kurierskiej za pobraniem. W tym drugim przypadku cena za wysyłkę będzie nieco wyższa, aczkolwiek niejeden z naszych klientów wybiera także i tą formę dostawy.

 

Korzystamy z usług sprawdzonych i wiarygodnych firm kurierskich, z którymi współpracujemy już od wielu lat. Staramy się bowiem, aby nie tylko jakość roślin znajdowała się na bardzo wysokim poziomie, ale aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni także z szybkości i formy dostawy wybranych przez siebie roślin i krzewów.

Realizujemy wysyłkę na terenie całego naszego kraju jak również realizujemy pewne indywidualne zamówienia poza jego granice. Wysyłka zamówionego towaru są realizowane od razu po złożeniu zamówienia i dokonaniu zapłaty. Jeśli zamówienie znajduje się w opcji płatności za pobraniem, jest ono wysyłane niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Rośliny wysyłamy w opakowaniach pozwalających zachować pełną świeżość roślin oraz pozwalających na to, aby owe rośliny nie uległy uszkodzeniu w trakcie transportu.

 

Nasi klienci mogą od momentu złożenia zamówienia śledzić status przesyłki pod stosownym linkiem wygenerowanym właśnie dla ich potrzeby. Oczywiście klienci mogą także rośliny odbierać osobiście w naszej szkółce drzew i krzewów, dzięki czemu mogą ograniczyć koszty związane z przesyłką. Na pewno warto także podkreślić, iż jeśli wartość zamówienia przekracza pewną określoną kwotę, to wówczas wysyłka jest darmowa. W odniesieniu do form płatności jakie są u nas możliwe, wskażemy zarówno na przelew bankowy jak również na możliwość dokonywania płatności kartą płatniczą. Oczywiście jeżeli klient dokonuje osobistego odbioru roślin, to może dokonać owej płatności również w dogodnej formie gotówkowej.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.