Co kupić mamie na urodziny?

Co kupić mamie na urodziny?

Zbliżają się urodziny Twojej mamy? Nie wiesz jaki prezent jej podarować z tej okazji? Wszystkie ogólnikowe propozycje już przerabiałaś? Perfumy, kremy, kosmetyki, ubrania, kwiatki, słodycze? Jeśli tak, mamy dla Ciebie kilka wskazówek, które być może Ci się spodobają. Z jednej strony są to prezenty praktyczne, z drugiej pomysły na prezent, który na długi czas zapisze się w pamięci. Jesteś gotowa na listę pełną wrażeń? Zaczynajmy!

TOP 10 pomysłów na urodzinowy prezent dla mamy

  • Czytnik e-booków – jeżeli Twoja mama lubi czytać, na pewno ucieszy ją elektroniczny czytnik e-booków. Czy się do niego przekona? Naszym zdaniem tak! Z pewnością doceni wygodę jaką daje możliwość przechowywania nawet kilkuset książek w jednym urządzeniu oraz duży komfort czytania.
  • Kijki nordic walking – prezent może również być zachętą do zmiany trybu życia i większej aktywności. Kijki nordic walking mogą zachęcić do spacerów, korzystnie wpływających na stan zdrowia.
  • Kurs językowy – lub jakikolwiek inny kurs, który będzie zgodny z zainteresowaniami Twojej mamy. Może mieć postać stacjonarną lub online.
  • Foto książka – macie wiele wspólnych zdjęć, porozrzucanych po różnych albumach lub zapisanych w pamięci telefonu? Wybierz te najciekawsze i stwórz z nich foto książkę. Następnie zostanie ona wydrukowana i stanie się wspaniałym albumem na prezent.
  • Pielgrzymka – Twoja mama marzyła o odwiedzeniu ważnych miejscu kultu religijnego? Możesz pomóc jej spełnić to życzenie, zapisując na autokarową pielgrzymkę do miejsc świętych.
  • Zestaw narzędzi ogrodniczych – mamy lubiące prace w ogrodzie, przy kwiatach lub warzywach, na pewno będą zadowolone z nowych narzędzi – mini grabek, łopatki, podkładki pod kolana i innych akcesoriów.
  • Bilet do teatru – kiedyś rodzice Tobie dawali pieniądze na bilet do kina. Dziś możesz im się odwdzięczyć wysyłając mamę z tatą do teatru. Może to być dla nich wspaniałe i niezapomniane wrażenie.
  • Wizyta u kosmetyczki – kup swojej mamie voucher do spa, salonu kosmetycznego, fryzjera lub innego miejsca, w którym się zrelaksuje, odpocznie, a ktoś zadba o jej urodę.
  • Poduszka ortopedyczna – w pewnym wieku rozpoczynają się problemy z kręgosłupem, mogące wpływać na jakość snu. Poduszka ortopedyczna może pomóc je rozwiązać.
  • Przyjęcie niespodzianka – zorganizuj w tajemnicy przed mamą imprezę urodzinową dla niej. Zaproś bliskich i przyjaciół, zadbaj o tort i jedzenie – taka okazja do spotkania się z ważnymi osobami może być dla mamy wyjątkowym prezentem!

Skąd wziąć pieniądze na prezent dla mamy?

Znalazłaś coś na w/w liście, ale nie wiesz jak to sfinansować? To proste – kredyty pozabankowe czekają na Ciebie. Nie korzystałaś nigdy z pożyczek i produktów? Nie wiesz jak to działa? Kredyty pozabankowe to forma pożyczki gotówkowej, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel. Może nim być jeden z naszych 10 pomysłów na prezent lub cokolwiek innego sobie wymyślisz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.