Miałeś wypadek? Potrzebujesz pomocy?

Miałeś wypadek? Potrzebujesz pomocy?

Jeśli doszło do wypadku firmowego samochodu z floty to my pomożemy.

Jesteśmy w stanie zająć się naprawami blacharskimi samochodów osobowych, dostawczych, a nawet terenowych. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani, bo nasz likwidator szkód wie gdzie ma zaholować uszkodzony samochód. Naprawy oferujemy w formie bezgotówkowej, co oznacza, że klient płaci dopiero wtedy, kiedy otrzyma pieniądze z ubezpieczenia. Działamy od lat na rynku i spełniamy oczekiwania wielu klientów. Zawsze dostosowujemy ofertę do potrzeb naszego klienta. Nam można zaufać, bo jesteśmy profesjonalną firmą i wiemy jak skutecznie pomagać.

Miałeś wypadek? Potrzebujesz pomocy?

Likwidacja szkody samochodowej

Nasz likwidator szkód komunikacyjnych jest w stanie pomagać klientom indywidulanym jak i biznesowym. Oferta, którą posiadamy skierowana jest do osób, które chcą sobie pomóc podczas zdarzenia drogowego. Nasz pracownik przyjedzie na miejsce wraz z firmą od holowania. Samochód zostanie zabrany do wybranego warsztatu samochodowego, a nasz pracownik podstawi samochód zastępczy. Z tego samochodu klient może korzystać aż do momentu naprawienia jego uszkodzonego pojazdu albo wypłaty szkody całkowitej. Jesteśmy z poszkodowanymi od początku do samego końca, dlatego wybierzcie nas, a będziecie bardzo zadowoleni.

Wybierając naszą firmę zajmującą się likwidowaniem szkód komunikacyjnych będziecie bardzo zadowoleni. Wystarczy zadzwonić do nas, my uruchomiona zostanie cała procedura. Polega to na tym, że można będzie liczyć na kompleksową usługą. Likwidator szkód wysłany przez nas będzie mógł zająć się zbieraniem i wysyłaniem stosownej dokumentacji do ubezpieczyciela. Będzie również nadzorował naprawę samochodu klienta w jednym z wybranych autoryzowanych serwisów. Robimy wszystko żeby nasi klienci byli zadowoleni. Mamy pracowników, którzy szybko pojawią się na miejscu zdarzenia i można im oddać prowadzenie całej sprawy.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.