Wskazówki dotyczące unikania wysokich wskaźników subskrypcji marketingu mobilnego

Wskazówki dotyczące unikania wysokich wskaźników subskrypcji marketingu mobilnego

Jeśli chodzi o marketing mobilny, a konkretnie o internet mobilny, należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy, takich jak umiejscowienie i skład wykorzystywanych reklam.

Ta i wiele innych powiązanych wskazówek znajduje się w poniższym artykule specjalnie dla Ciebie.Spersonalizuj swoje wiadomości. Użyj imienia i nazwiska subskrybenta i upewnij się, że platforma, z której korzystasz, może umieścić w wiadomości informacje wprowadzone przez tę osobę. Posiadanie spersonalizowanych wiadomości pomaga poprawić relacje z klientami. Masz tylko 160 znaków i zawiera imię osoby, bez względu na długość. Postaraj się, aby wiadomości były krótkie, gdy je personalizujesz.Dodawaj tylko numery telefonów klientów decydujących się na otrzymywanie wiadomości, aby starannie budować bazę danych marketingu mobilnego. Jeśli dodasz numery telefonów klientów, którzy nie zdecydowali się na otrzymywanie wiadomości marketingowych na telefon komórkowy, prawdopodobnie zobaczysz dużą liczbę skarg i próśb o usunięcie z listy.Zrozum, że marketing mobilny jest niezbędny dla Twojej firmy. Musisz mieć bezpośrednią metodę komunikacji z klientami, a marketing mobilny to natychmiastowy sposób na zrobienie tego. Skonfigurowanie marketingu mobilnego to także świetny sposób, aby naprawdę zrozumieć, czym interesują się Twoi klienci i jak to zrobić.Jako specjalista od marketingu internetowego, musisz zrozumieć jedną kwestię dotyczącą biznesu: marketing mobilny to nie tylko opcja, to właściwie konieczność. Aplikacje mobilne odnotowały w ostatnich latach ponad 200% wzrost, co czyni tę branżę jedną z najszybciej rozwijających się na świecie w ciągu ostatnich kilku dekad. Musisz rozważyć przejście na komórkę, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.O ile nie jest to absolutnie konieczne, unikaj dużych plików, takich jak zdjęcia w mobilnym przekazie marketingowym. Umieszczając link w wiadomości, upewnij się, że używasz skracacza adresów URL. Wskazówki dotyczące unikania wysokich wskaźników subskrypcji marketingu mobilnego

Te kroki pomogą Ci zachować krótką i zwięzłą wiadomość, co znacznie skróci czas ładowania i pomoże utrzymać zainteresowanie klienta.Tworząc kod QR dla drukowanych reklam, użyj skracacza adresów URL, aby kod QR był jak najprostszy.

Proste kody QR są łatwiejsze do skanowania. Jeśli potencjalny klient będzie musiał wielokrotnie zeskanować kod QR, może się poddać, co będzie kosztować klienta.Rynek mobilny wcale nie zwalnia, ale to nie znaczy, że musisz wejść, aby się tam dostać. Jasne, powinieneś przynajmniej mieć jakiś rodzaj marketingu mobilnego, ale wchodzić na rynek, ponieważ czujesz, że jesteś musi prowadzić do niechlujnej kampanii. Upewnij się, że to coś, co chcesz zrobić.Gdy konfigurujesz reklamy marketingowe dla telefonów komórkowych, muszą one być kompatybilne z wieloma platformami. Każdy ma inny telefon i nie chcesz odcinać niektórym osobom oglądania Twojej reklamy tylko dlatego, że mają telefon. Twoi klienci nie zmienią telefonu, chociaż mogą przełączyć się z Twojego produktu na taki, który cały czas widzą na swoim telefonie.Jeśli zamierzasz wysyłać SMS-y do swoich klientów, nie wysyłaj ich w niedogodnych dla nich godzinach. Trzymaj się z dala od wysyłania czegokolwiek wieczorem lub wczesnym rankiem. Nie wysyłaj również niczego w niedziele lub święta, chyba że jest to niezwykle ważne i istotne.Podsumowując, jest wiele rzeczy związanych z każdą odrębną gałęzią marketingu mobilnego, a także z tym, jak wdrożyć ją jako całość. Mam nadzieję, że znalazłeś tutaj przynajmniej kilka pomocnych wskazówek i będziesz mógł przygotować sobie świetny plan marketingowy.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.