Techniki Surefire do znajdowania sukcesu w posiadaniu psa teraz

Techniki Surefire do znajdowania sukcesu w posiadaniu psa teraz

Myślisz o adopcji psa z funta? Chcesz psa rasowego z dokumentami od hodowcy? Każdy pies wzbogaci twoje życie, bez względu na to, czy jest to zwykła stara mieszana rasa, czy ma fantazyjny rodowód.

Wiąże się to również z odpowiedzialnością i możesz się o tym dowiedzieć w następnym artykule.Jeśli Twój pies jest bardzo awanturniczy lub łatwo pobudliwy, eksperci zalecają, aby nie zabierać go ze sobą na wakacje. Wiele razy dreszczyk i zamieszanie związane z nowym obszarem wypełnionym nieznajomymi jest zbyt duże dla hiper psa i mogą wystąpić nieprzyjemne incydenty. Zamiast tego znajdź świetną budę do opieki nad swoim psiakiem.Jeśli szukasz nowego szczeniaka, upewnij się, że będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby poświęcić się jego szkoleniu. Przeciętnie trzeba wyprowadzać młodego psa na zewnątrz, aby robił swoje interesy osiem razy dziennie, a to może bardzo odciągnąć od harmonogramu. Trening wymaga więcej czasu i cierpliwości, niż większość ludzi zdaje sobie sprawę.Kąpiąc psa, upewnij się, że nakładasz tylko szampon przeznaczony dla psów. Używając letniej wody, zwilż całe ciało, a następnie zacznij nakładać szampon na twarz, przesuwając się po całym ciele. Odczekaj kilka minut, a następnie weź myjkę i zetrzyj mydliny z twarzy swojego zwierzaka. Zmyj również resztę szamponu.Unikaj problemów z zazdrością, jeśli masz więcej niż jedno zwierzę. Szczególnie jeśli przyprowadzisz młodego psa do domu starszego psa, mogą pojawić się problemy. Uważaj na cierpliwość i poziom energii swojego starszego psa i upewnij się, że jego uczucia nie są zranione, poświęcając całą uwagę nowemu facetowi.Bardzo ważne jest, aby Twój pies wykonywał odpowiednią ilość ruchu. Dla psa niezbędne są ćwiczenia i zabawa. Utrzymują psa w dobrej kondycji i zdrowiu, zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Rzuć piłkę po parku z psem i pobaw się w aportowanie. Techniki Surefire do znajdowania sukcesu w posiadaniu psa teraz

Ćwiczenia z psem pomogą ci nawiązać z nim więź.Pamiętaj, że psy są stworzeniami z przyzwyczajenia i wszystko, co z nim zaczniesz, będzie oczekiwane w przyszłości.

Jeśli nie chcesz, żeby z tobą spał, nie pozwól mu robić tego tylko od czasu do czasu. Podobnie, jeśli nie chcesz, żeby żebrał przy stole, nigdy nie częstuj go jedzeniem. Nauczy się i zaakceptuje rzeczy, jeśli będziesz konsekwentny.Szkolenie psów wymaga konsekwencji. Gdy zdecydujesz, że chcesz ustalić zasadę dla swojego psa, nie rób żadnych wyjątków. Upewnij się, że wszyscy w domu pomagają ci egzekwować tę zasadę i zachęcaj gości, aby nie pozwalali psu na nich skakać lub nie zwracali uwagi na psa, gdy szczeka.Zapewnij swojemu psu wspaniałe miejsce do spania. Każdy pies potrzebuje legowiska, które może nazwać swoim własnym, które ma kontrolowaną temperaturę i jest wygodne. Jeśli nie, pies może zmieniać miejsca do spania między niepożądanymi miejscami, takimi jak sofa, kiedy nie patrzysz. Łóżko daje mu też duże poczucie bezpieczeństwa i przynależności.Podnieś psa prawidłowo. Jeśli masz małego psa lub szczeniaka, połóż jedną rękę pod jego klatką piersiową, a drugą trzymaj jego zad i tylne nogi. Jeśli podnosisz dużego psa, podnieś go od spodu, podtrzymując klatkę piersiową, używając jednej ręki i drugiej ręki, aby podeprzeć jego tył. Nigdy nie podnoś psa za tylne nogi, ogon lub kark.Masz już informacje potrzebne do właściwej opieki nad nowym psem, więc przygotuj się na pokazanie psu jego nowego domu. Zawsze będą rzeczy, których nie znasz, więc nie przestawaj się uczyć. Zastanów się nad dołączeniem do forów, aby porozmawiać o swoim nowym kumplem z innymi właścicielami psów. Zawsze możesz dowiedzieć się więcej, więc nigdy nie powinieneś przestać się uczyć.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.