Wykorzystaj te pomysły i zmaksymalizuj swoją biegłość w złocie

Wykorzystaj te pomysły i zmaksymalizuj swoją biegłość w złocie

Kupowanie złota w celu zwiększenia bogactwa to odwieczna strategia, ale staje się coraz bardziej popularna w trudnej gospodarce.

Jeśli chcesz dużo wynieść z pracy ze złotem, ten artykuł będzie dla Ciebie przydatny. Kontynuuj czytanie, aby uzyskać solidne porady inwestycyjne.Sprzedając złoto, powinieneś pozyskać pewien rodzaj szacunkowej wartości z wielu źródeł. Miejsca, które kupują złoto, zapłacą ci tylko procent wartości twojego złota, aby osiągnąć zysk. Uzyskanie szacunków z kilku placówek pomoże Ci upewnić się, że otrzymasz uczciwą cenę.Uważaj na kupowanie lub sprzedawanie złota z jakichkolwiek mobilnych biur lub ofert telefonicznych. Te „biznesy” są zakładane w tymczasowych lokalizacjach, które obejmują zajazdy i motele. Twierdzą, że oferują natychmiastową gotówkę za sztuki srebra i złota, zwłaszcza monety. Lubią brać kawałki, aby osiągnąć zysk za nieuczciwą rekompensatę lub brak rekompensaty.Zajrzyj do firm takich jak GoldMoney. Ten program pozwala na zakup złota bez fizycznego posiadania go. Wpłacasz pieniądze na konto, a oni przydzielają Ci złoto, które pozostaje w skarbcu. Nie martw się o kradzież swojego złota, ponieważ jest ono ubezpieczone w sejfie.Przed zakupem złota od sprzedawcy zawsze uzgadniaj dostawę. Terminy dostaw są ważne. Jeśli sprzedawca nie zapewni Ci natychmiastowej dostawy, zdobądź ją na piśmie z potwierdzeniem, kiedy możesz spodziewać się dostawy. Na tej kartce należy wpisać datę. Nie realizuj zamówienia bez tej ważnej informacji.Kiedy idziesz sprzedać swoje złoto, upewnij się, że Twoje oczekiwania nie są zbyt wysokie i weź ze sobą dowód tożsamości wydany przez rząd. Sprzedawcy złota płacą średnio od 70 do 80 procent rzeczywistej wartości. Prawo wymaga, aby kupcy prosili sprzedawców o identyfikację przy zakupie złota, aby pomóc policji w dochodzeniach dotyczących skradzionej własności.Wiedz, że każda inwestycja w złoto wiąże się z ryzykiem. Wykorzystaj te pomysły i zmaksymalizuj swoją biegłość w złocie

Jeśli kupujesz złote monety bulionowe, w które chcesz zainwestować, poświęć trochę czasu na zapoznanie się z monetami, zanim je kupisz.

Kupujący, którzy są niedoinformowani, mają tendencję do pochopnych zakupów, za które często przepłacają. Podobnie jak inne inwestycje, nie masz gwarancji. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, że ceny złota pozostaną takie same lub że będą popularne później.Przeprowadzając badania na temat sprzedawcy złota, uważaj na recenzje w serwisach społecznościowych. Sprzedawcy złota są znani z tego, że płacą ludziom za tworzenie fałszywych opinii na temat ich usług. Nie licz wyłącznie na recenzje, które czytasz na tych stronach i kontynuuj swoje poszukiwania na innych stronach.Zrozumienie sposobu ważenia złota może zapewnić, że nie zostaniesz oszukany podczas sprzedaży złota dealerowi. Złoto można ważyć w uncjach trojańskich, pensach lub gramach. Najważniejszą rzeczą jest upewnienie się, że niezależnie od systemu, którego używa kupujący do ważenia Twojego złota, jest to ten sam, za pomocą którego oblicza płatność.Zanim sprzedasz złoto pocztą, upewnij się, że wiesz, jaka jest procedura zwrotu przedmiotów i jakie są związane z tym koszty. Chociaż firmy mogą ubiegać się o bezpłatną wysyłkę, mogą również pobierać od Ciebie opłaty za odesłanie elementów. Upewnij się, że wiesz, ile będzie Cię kosztować odzyskanie przedmiotów.Zrozum, ile złota jest w każdej uncji złota. Na przykład 18-karatowe złoto zawiera więcej złota niż 14-karatowe. Dzieje się tak dlatego, że w 18-karatowym złocie znajduje się 18 części złota i 10 części innych stopów. W 14-karatowym złocie jest 14 części złota i 10 części innych stopów. Z tego powodu 18-karatowe złoto sprzedaje się za ponad 14-karatowe złoto.Złoto to doskonały sposób na umocnienie i zabezpieczenie swojego bogactwa. Wyboiste czasy gospodarcze, które widzieliśmy w ostatnich latach, tylko przyspieszyły ten trend. Mamy nadzieję, że te wskazówki okazały się przydatne i możesz teraz zacząć zagłębiać się w swoje własne inwestowanie w złoto.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.